8. RAZREDI – PREVENTIVNI TABOR V KRANJSKI GORI – PONEDELJEK, 16. 9., IN TOREK, 17. 9. – UČENCI SO SREČNO PRISPELI

Učenci so srečno prispeli na tabor.

V Kekčevi deželi Triglavskega narodnega parka, tik pod Prisankom stoji prijazna Vila. Oaza miru, lepot, prijaznosti, ustrežljivosti, nudi malim in velikim gostom ogromno učnih, družabnih, športnih programov vse leto. Je streljaj od Kranjske Gore, ob rečici Pišnici in za jezerom Jasna. 75km od Ljubljane in 2km izven Kranjske Gore, ob poti na Vršič. Vila je oddaljena le 20 minut hoje od mesta in le lučaj stran od jezera Jasna.

Prvi dan:

Zbor ob 7:45, odhod izpred šole ob 8.00. Učenci prevzamejo launch paket.

Prihod, namestitev, “team building” aktivnosti.

Po kosilu delavnice sproščanja (joga, hipnoza, čuječnost, vodena meditacija, aktivna imaginacija).

Športne dejavnosti.

Delavnice/pogovorne skupine TropTNT in evalvacija dneva.

Glasbeni večer, pripovedovanje zgodb, taborni ogenj.

Drugi dan

Delavnice javnega nastopanja.

Pohod in ostale športne aktivnosti.

Energetske vaje.

Delavnice/pogovorne skupine TropTNT in evalvacija dogodka.

Odhod ob 17.00.

Prihod pred šolo ob 18.30.

Spremljevalci : Gašper Lesar, Jaka Lipar, Marija Vincek, TROP TNT.

Učenci, ki se niso prijavili na tabor se bodo priključili preventivnim dejavnostim, ki bodo v ponedeljek (16.9.) in v torek (17.9.) potekale na šoli.