BOLŠJI SEJEM

Dragi starši,

šolski sklad zbira uporabne predmete, ki jih ne potrebujete več. Če izpraznite svoje predale in omare ter jih podarite šolskemu skladu, pridobite dragoceni prostor, šolski sklad dobi priložnost, da jih za 1, 3 ali 5 EUR proda na smučarskem in bolšjem sejmu (slednje je letošnja novost!), sošolci vaših otrok pa lahko odpotujejo na šolski izlet ali šolo v naravi. Trojna zmaga.

Ko se poslovimo od reči, ki jih ne potrebujemo več, naredimo v življenju prostor za nekaj novega – za začetek za prijeten občutek, da smo pomagali.

Šolski sklad zbira: igrače, šolske torbe, šolske potrebščine, športno opremo, ki je ne boste prodali na smučarskem sejmu, oblačila in drugo, za kar menite, da bi starše ali otroke zanimalo. Predmete lahko vaši otroci oddajo v učilnici 31 ali 32, lahko pa jih prinesete v šolo na prvi dan smučarskega sejma, v petek 16.11.

S hvaležnimi pozdravi, vaš Šolski sklad