DOSEŽKI NAŠIH UČENCEV

sovica

ŠOLSKO LETO 2016/2017

TEKMOVANJE IZ FIZIKE

Srebrno priznanje sta dosegla Zala Šmid in Marcel Blagotinšek, bronasto pa so dosegli Tara Jablanov, Maja Primožič, Nina Frangeš Pogačnik, Žiga Lovšin, Marcel Blagotinšek in Zala Šmid.

LIKOVNI NATEČAJ “GRE POPOTNIK V NOVI SVET”

Na likovnem natečaju »Gre popotnik v novi svet«, ki ga je razpisal Center za mlade Domžale je v kategoriji III. triada Katja Sever 8.b dosegla 2.mesto.

TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI

Bronasto priznanje je prejelo 18 učencev 8. in 9. razreda, na državnem tekmovanju so vse tekmovalke prejele zlato priznanje: Tara Jablanov, Gaja Napast, Nina Frangež Pogačnik.

TEKMOVANJE KRESNIČKA IZ ZNANJA NARAVOSLOVNA (DMFA)

Bronasto priznanje so prejeli vsi trije tekmovalci: Peter Kraševec, Jonatan Zupan, Ana Hodošček.

TEKMOVANJE ZA PREGLOVO PRIZNANJE IZ ZNANJA KEMIJE (ZOTKS)

Bronasto Preglovo priznanje je doseglo 9 učencev: Zala Šmid, Urša Matjašec, Pia Lara Korošec, Hana Šurk, Marcel Blagotinšek, Lenart Kovačič, Tinkara Stonič, Nina Frangež Pogačnik, Maja Primožič.

LOGIKA

Nejc Kerševan je dosegel zlato priznanje, Ema Kobav pa srebrno.

Matija Kobav, Ela Košir, Iris Zupanič, Val Povalej, Maja Karamatić, Žan Volčanšek, Julija Bučan, Anka Novak, Ema Clemente, Nika Šupek, Maša Tukarić, Tai Novak, Matic Verbič, Pia Belič, Nina Pešec, Luka Kralj, Vid Pezo Zupančič, Bor Priveršek, David Gorše, Ema Groff, Julija, Krajnik, Nejc Mrzlikar, Maks Gruden, Brina Marinc, Fabijan Tivadar, Klemen Habjan, Nik Škrbinc, Martin Murko, Vid Matjašič, Nejc Kerševan, Ema Kobav, Valentina Vizjak, Erazem Kovačič, Sara Marjetta Ciuha, Peter Kraševec, Urša Matjašec, Kaja Smerkolj, Zala Šumi, Žiga Lovšin, Luka Stojčič, Maja Primožič, Tia Deželak, Jure Gornik, Pia Lara Korošec, Urh Clemente, Sara Zalaznik in Ana Šumec so dosegli bronasto priznanje.

PROTEUS – BIOLOGIJA

Nina Frangeš Pogačnik, Marcel Blagotinšek, Pia Lara Korošec in Nikolina Vulovič so dosegli srebrno priznanje.

Katjuša Zajec, Urh Clemente, Tara Jablanov, Lenart Kovačič, Simona Richterova, Kim Šimenc, Tinkara Stonič, Marcel Blagotinšek, Nikolina Vulovič, Pia Lara Korošec, Nina Frangeš Pogačnik, Zala Šmid in Lara Božič so dosegli bronasto priznanje.

ROŠEVI DNEVI 2017

Na vseslovenskem literarnem natečaju, namenjen mladim ustvarjalcem, je bila med 20 izbranih avtorjev uvrščena tudi naša učenka 9. razreda TARA JABLANOV – prispevek SANJSKA PODOBA KNJIŽEVNOSTI, ki je nastal pod mentorstvom učiteljice Nataše Jakše.

CANKARJEVO TEKMOVANJE

Na regijskem Cankarjevem tekmovanju sta srebrno priznanje prijeli učenki: Zala ŠMID, 8. c (mentorica: Anita Dernovšek) Hana ŠURK, 9. c (mentorica: Nataša Jakše)

ŠOLSKO LETO 2015/2016

LOGIKA

Katja Krupenko iz 9.c je doseglo zlato priznanje

TEKMOVANJE O ZNANJU O SLADKORNI BOLEZNI

Katja Krupenko in Eva Viktorija Zajc sta dosegli zlato priznanje
Larisa Juntez pa je prejela srebrno priznanje

ŠAH

Katja Krupenko je dosegla tretje mesto na posamičnem prvenstvu v šahu osnovnih šol Ljubljane mlajših in starejših osnovnošolk in osnovnošolcev

BOBER – RAČUNALNIŠKA LOGIKA

Ema Kobav je osvojila zlatega bobra.

PROTEUS – BIOLOGIJA

Eva Viktorija Zajc je osvojila zlato priznanje,
Larisa Juntez pa srebrno priznanje.