DOSEŽKI NAŠIH UČENCEV

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ŠOLSKO LETO 2020/2021

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ SLADKORNE BOLEZNI

Nika Šupek, 9. c Srebrno priznanje

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE V KEMIJSKEM POSKUSU

Vid Kodrič, Val Povalej, Marko Strniša (vsi 8. b) Srebrno priznanje

SREČANJE MLADIH RAZISKOVALCEV SLOVENIJE NA DRŽAVNEM NIVOJU

Vid Kodrič in Val Ignacij Povalej, oba 8. b
: področje kemija VPLIV NARAVNIH KATALIZATORJEV NA RAZPAD VODIKOVEGA PEROKSIDA , uvrstitev na državno srečanje – BRONASTO PRIZNANJE

Vid Pezo Zupančič, Tin Vulović, oba 9. b
: področje računalništvo KIBERNETSKI NAPADI, uvrstitev na državno srečanje – SREBRNO PRIZNANJE

 

PREGLOVO PRIZNANJE

Zlato priznanje sta dosegla Vid Kodrič in Nika Šupek, srebrno priznanje pa je dosegla Maja Karamatić.

 

VEGOVO PRIZNANJE

Zlato priznanje so prejeli Tina Vilfan Kavčič, Taras Vuk in Miha Kovačič

 

Srebrno priznanje so prejeli Nika Šupek, Simon Premk, Val Ignacij Povalej, Mark Štrekelj, Jasna Premk in Ula Ivana Povalej

 

TEKMOVANJE BOBER

Bronasto priznanje na tekmovanju Bober so dosegli Luna Benda, Luka Fantur Mijić, Zoja Grad, Blaž Hribovšek, Svit Mlinar, Jaka Nikolič, Gaber Arnuš, Kaja Šribar, Oskar Vlahinič, Ajda Arnuš, David Godec, Zarja Hribovšek, Nai Merhar, Lara Terdič, Nadja Vrbnjak, Nal Bizjak Baraga, Gal Godnov, Miha Kovačič, Aleksander Šarc, Taj Šefman, Martin Podgoršek, Taras Vuk, Blaž Zupan, Nejc Mehle, Andrej Vidovič, Peter Viktor Mlakar, Jakob Šolar, David Gorše, Maks Trobec, Žana Hodošček in Simon Premk.

 

LOGIKA

Zlato priznanje iz logike so dosegle Ema Groff, Iris Županič in Tina Vilfan Kavčič.

 

Srebrno priznanje iz logike je dosegla Jasna Premk.

 

Bronasto priznanje iz logike so dosegli Gaber Arnuš, Krištof Jesenovec, Črt Županič, Kaja Šribar, Zala Dremelj, Eva Pirc, Lea Ribič, Iza Zavašnik Arčnik, Oskar Vlahinič, Jurij Bačani, Zoja Tomažič, Lovro Peternel, Jaka Peternel, Eva Karamatić, Nadja Vrbnjak, Ajda Arnuš, Nuša Kobav, Lana Korošec, Karlina Pustovrh, Lara Terdič, Nastja Katarina Tepina, Lina Petrič, Daša Bernik, Aleksander Šarc, Ula Ivana Povalej, Naja Štrekelj, Filip Lazarevič, Ema Stare, Kaja Šupek, Jure Vrbnjak, Taras Vuk, Boris Radović, Jasna Premk, Tina Vilfan Kavčič, Juš Juvan, Iris Županič, Maja Karamatić, Ema Groff, Ema Clemente, Maks Trobec, David Gorše, Julija Krajnik, Nika Šupek, Mia Vulović in Žana Hodošček.

 

 

ŠOLSKO LETO 2018/2019

 

Srebrno Vegovo priznanje so osvojili Matija Kobav, Nejc Kerševan, Julija Bučan, Val Ignacij Povalej, Jannik Špilak, David Gorše

 

V angleški bralni znački je zlato priznanje osvojilo 250 učencev, 82 učencev pa je dosegli srebrno priznanje.

 

V tekmovanju iz slovenščine sta Eva Čampa (8.B) in Isa Silvana Milovanović (9.C) osvojili srebrno Cankarjevo priznanje.

 

Na tekmovanju iz kemije so Livija Pirc, Eva Čampa in Nik Pirc osvojili srebrno priznanje.

 

Srebrno Stefanovo  priznanje (fizika) je osvojila Ema Kobav (9.B).

 

Srebrno priznanje na tekmovanju v geografiji so prejeli Žana Hodošček, Tin Vulović in Ema Kobav.

 

Zlato priznanje na tekmovanju v znanju o sladkorni bolezni je dosegla Eva Čampa.

 

Z nalogo Arzen v rižu je Livija Pirc prejela zlato priznanje za mladinsko raziskovalno delo.

 

Žana Hodošček, Laura Degan in Manca Smrekar so prejele srebrno priznanje na tekmovanju Zlata kuhalnica.

 

 

ŠOLSKO LETO 2017/2018

 

6. 1. 2018 sta se državnega tekmovanja iz astronomije udeležila Erik Kmetič in Aljaž Čarman. Aljaž je osvojil srebrno priznanje, Erik pa zlato! Uvrstil se je na 6. mesto v državi in si zato prislužil še dodatno nagrado!

 

Učenki Kaja Smerkolj (9.a) in Ema Kobav (8.b) sta na regijskem tekmovanju za Cankarjevo priznanje prejeli srebrno priznanje.

 

Jan Cokan, učenec 5.a razreda, je 3. 6. 2018 postal državni prvak v kategoriji M12 v ŠPRINTU ŠPORTNE ORIENTACIJE.

 

 

ŠOLSKO LETO 2016/2017

 

TEKMOVANJE IZ FIZIKE

Srebrno priznanje sta dosegla Zala Šmid in Marcel Blagotinšek, bronasto pa so dosegli Tara Jablanov, Maja Primožič, Nina Frangeš Pogačnik, Žiga Lovšin, Marcel Blagotinšek in Zala Šmid.

 

LIKOVNI NATEČAJ “GRE POPOTNIK V NOVI SVET”

Na likovnem natečaju »Gre popotnik v novi svet«, ki ga je razpisal Center za mlade Domžale je v kategoriji III. triada Katja Sever 8.b dosegla 2.mesto.

 

TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI

Bronasto priznanje je prejelo 18 učencev 8. in 9. razreda, na državnem tekmovanju so vse tekmovalke prejele zlato priznanje: Tara Jablanov, Gaja Napast, Nina Frangež Pogačnik.

 

TEKMOVANJE KRESNIČKA IZ ZNANJA NARAVOSLOVNA (DMFA)

Bronasto priznanje so prejeli vsi trije tekmovalci: Peter Kraševec, Jonatan Zupan, Ana Hodošček.

 

TEKMOVANJE ZA PREGLOVO PRIZNANJE IZ ZNANJA KEMIJE (ZOTKS)

Bronasto Preglovo priznanje je doseglo 9 učencev: Zala Šmid, Urša Matjašec, Pia Lara Korošec, Hana Šurk, Marcel Blagotinšek, Lenart Kovačič, Tinkara Stonič, Nina Frangež Pogačnik, Maja Primožič.

 

LOGIKA

Nejc Kerševan je dosegel zlato priznanje, Ema Kobav pa srebrno.

Matija Kobav, Ela Košir, Iris Zupanič, Val Povalej, Maja Karamatić, Žan Volčanšek, Julija Bučan, Anka Novak, Ema Clemente, Nika Šupek, Maša Tukarić, Tai Novak, Matic Verbič, Pia Belič, Nina Pešec, Luka Kralj, Vid Pezo Zupančič, Bor Priveršek, David Gorše, Ema Groff, Julija, Krajnik, Nejc Mrzlikar, Maks Gruden, Brina Marinc, Fabijan Tivadar, Klemen Habjan, Nik Škrbinc, Martin Murko, Vid Matjašič, Nejc Kerševan, Ema Kobav, Valentina Vizjak, Erazem Kovačič, Sara Marjetta Ciuha, Peter Kraševec, Urša Matjašec, Kaja Smerkolj, Zala Šumi, Žiga Lovšin, Luka Stojčič, Maja Primožič, Tia Deželak, Jure Gornik, Pia Lara Korošec, Urh Clemente, Sara Zalaznik in Ana Šumec so dosegli bronasto priznanje.

 

PROTEUS – BIOLOGIJA

Nina Frangeš Pogačnik, Marcel Blagotinšek, Pia Lara Korošec in Nikolina Vulovič so dosegli srebrno priznanje.

Katjuša Zajec, Urh Clemente, Tara Jablanov, Lenart Kovačič, Simona Richterova, Kim Šimenc, Tinkara Stonič, Marcel Blagotinšek, Nikolina Vulovič, Pia Lara Korošec, Nina Frangeš Pogačnik, Zala Šmid in Lara Božič so dosegli bronasto priznanje.

 

ROŠEVI DNEVI 2017

Na vseslovenskem literarnem natečaju, namenjen mladim ustvarjalcem, je bila med 20 izbranih avtorjev uvrščena tudi naša učenka 9. razreda TARA JABLANOV – prispevek SANJSKA PODOBA KNJIŽEVNOSTI, ki je nastal pod mentorstvom učiteljice Nataše Jakše.

 

CANKARJEVO TEKMOVANJE

Na regijskem Cankarjevem tekmovanju sta srebrno priznanje prijeli učenki: Zala ŠMID, 8. c (mentorica: Anita Dernovšek) Hana ŠURK, 9. c (mentorica: Nataša Jakše)

 

 

 

ŠOLSKO LETO 2015/2016

 

LOGIKA

Katja Krupenko iz 9.c je doseglo zlato priznanje

 

TEKMOVANJE O ZNANJU O SLADKORNI BOLEZNI

Katja Krupenko in Eva Viktorija Zajc sta dosegli zlato priznanje
Larisa Juntez pa je prejela srebrno priznanje

 

ŠAH

Katja Krupenko je dosegla tretje mesto na posamičnem prvenstvu v šahu osnovnih šol Ljubljane mlajših in starejših osnovnošolk in osnovnošolcev

 

BOBER – RAČUNALNIŠKA LOGIKA

Ema Kobav je osvojila zlatega bobra.

 

PROTEUS – BIOLOGIJA

Eva Viktorija Zajc je osvojila zlato priznanje,
Larisa Juntez pa srebrno priznanje.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Accessibility
en_USEnglish
sl_SISlovenščina en_USEnglish