PROJEKTI


NPZ


KNJIGE


COMENIUS -
MEDNARODNO SODELOVANJE


EKOŠOLA


ZDRAVA ŠOLA


SHEMA ŠOLSKEGA SADJA IN ZELENJAVE


SHEMA ŠOLSKEGA MLEKA


ZELENI PONEDELJEK


ARMALOV SKLAD


SAFE.SI
  


CVETKE DEVETLETKE


KRAS


FESTIVAL NA GAJU


POWERPOINT WARS


PROJEKT DVIG SOCIALNEGA IN KULTURNEGA KAPITALA V LOKALNIH SKUPNOSTIH ZA RAZVOJ ENAKIH MOŽNOSTI IN SPODBUJANJE SOCIALNE VKLJUČENOSTI

 

 

 

 

Kako neugnan je in kako neskončno premeten …
Čas, ta urni možic, nikoli ujet v trenutek postanka.
In z njim bežijo ure, dnevi, tedni, počitnice...

 


E- REDOVALNICA

Tudi letos boste starši lahko spremljali ocene svojih otrok preko spleta.
Lanskoletnim uporabnikom smo že podaljšali veljavnost njihovih gesel,
novi uporabniki pa si lahku tukaj preberete navodila in dobite prijavnico, ki jo nato
učenec v šoli odda učitelju Gašperju Sitarju.
Za vse informacije lahko tudi pišete na naslov gasper79@gmail.com.

 


ODBOJKA

V letošnjem šolskem letu se bo na naši šoli izvajala interesna dejavnost odbojka
in sicer ob četrtkih med 16:15 in 17:00 za učence od 5. do 8.razreda.

Pisne prijave dobite pri vodji dejavnosti učiteljici Beti Dobrun.

 


VZGOJNI NAČRT IN PRAVILA ŠOLSKEGA REDA

Vzgojni načrt in Pravila šolskega reda za šolsko leto dobite v priponkah.

 

 


 


OD PONEDELJKA, 7. 9., DO PETKA, 11. 9.
TABOR V DOMU ZPM KRANJSKA GORA 7. RAZREDI

V domu ZPM Kranjska Gora.
Odhod izpred šole 7. 9. 2015 ob 9.30 uri. Učenci lahko na odhod avtobusa počakajo v učilnici 21.
Prihod domov 11. 9. 2015 okrog 16.00 ure.
Spremstvo: Maja Šivak, Mojca Jerala Bedenk, Barbara Purkat, Alenka Mavri
Učenci, ki ostanejo doma bodo med 8.30 in 12.00 uro zaposleni z dejavnostmi.


PONEDELJEK, 7. 9. 2015
KULTURNI DAN - 3.A, 3.C

Delavnice v Groharjevi hiši na Sorici.
Prihod v šolo ob 7:00. Odhod avtobusa izpred šole ob 7:10. Prihod nazaj okrog 13.00 ure.
Malico učenci vzamejo s seboj, kosilo je po prihodu.
Prevoz in vstopnina bosta obračunana po položnici.
Spremstvo: Katja Majce Kocelj, Nataša Visintin, Monika Medvešek


SREDA, 9. 9. 2015
KULTURNI DAN - 3.B

Delavnice v Groharjevi hiši na Sorici.
Prihod v šolo ob 7:00. Odhod avtobusa izpred šole ob 7:10. Prihod nazaj okrog 13.00 ure.
Malico učenci vzamejo s seboj, kosilo je po prihodu.
Prevoz in vstopnina bosta obračunana po položnici.
Spremstvo: Miha Nemanič, Klara Mlinar


ČETRTEK, 10. 9. 2015
TEHNIČNI DAN – 9. RAZRED

Gibanje.
Dejavnosti bodo potekale od 8:30 do 13:15. Učenci prinesejo s seboj pisala, navaden svinčnik, copate, DZ za kemijo, kalkulator, zvezek za FIZ in KEM, ravnilo ter športno opremo.
Sodelujejo: Urša Gašperšič, Laura Macura, Petra Škofic

Fizikalne vsebine
učilnica 21

Kemijske vsebine
učilnica 23
Športne vsebine
telovadnica
8:30 - 10:15
9.A
9.B
9.C
10:15 - 11:45
9.B
9.C
9.A
11:45 - 13:15
9.C
9.A
9.B

 

PETEK, 11. 9. 2015
TEHNIČNI DAN – 8. RAZRED

Merjenje.
Dejavnosti bodo potekale od 8:30 do 13:15. Učenci prinesejo s seboj pisala, navaden svinčnik, copate, mapo ali zvezek za FIZ in KEM in ravnilo .
Sodelujejo: Urša Gašperšič, Gašper Sitar, Petra Škofic


Fizikalne vsebine,
UL PeF , zunanji sodelavci
učilnica 21

Kemijske vsebine,
IJS mag. Ogrin, zunanji sodelavci
učilnica 23
Urad za meroslovje,
zunanji sodelavci
učilnica 19

8:30 - 10:15
8.A
8.B
8.C
10:15 - 11:45
8.B
8.C
8.A
11:45 - 13:15
8.C
8.A
8.B