PROJEKTI


NPZ


COMENIUS -
MEDNARODNO SODELOVANJE


EKOŠOLA


ZDRAVA ŠOLA


SHEMA ŠOLSKEGA SADJA IN ZELENJAVE


SHEMA ŠOLSKEGA MLEKA


ZELENI PONEDELJEK


ARMALOV SKLAD


SAFE.SI
  


CVETKE DEVETLETKE


LITERARNI KOTIČEK


KRAS


FESTIVAL NA GAJU


POWERPOINT WARS


PROJEKT DVIG SOCIALNEGA IN KULTURNEGA KAPITALA V LOKALNIH SKUPNOSTIH ZA RAZVOJ ENAKIH MOŽNOSTI IN SPODBUJANJE SOCIALNE VKLJUČENOSTI

 

 

 

 

BEREMO IN PIŠEMO SKUPAJ

Brezplačni program, ki je namenjen staršem in njihovim otrokom 2. ali 3. razreda.
Pod strokovnim vodstvom Centra za izobraževanje Cene Štupar.
Učenje poteka v obliki delavnic in igre vlog.
Spoznali boste načine spodbujanja otroka k branju, obnovi, se naučili voditi otroka pri domačih nalogah.
Spoznali boste tehnike za urjenje računskih spretnosti otroka.
Spoznali boste učne tehnike ...
Več si preberite v priponki.

Program se bo izvajal ob četrtkih 17.00 do 18.30 na šoli.
Predviden začetek: oktober 2014.
Prijave zbiramo do 30. 9. 2014, oddajte jih pri razrednikih ali pri Maji Strohsack.

 


DOSTOP DO eREDOVALNICE

Tukaj si preberite navodila za dostop do eRedovalnice.
Ob kakšnihkoli težavah lahko pišete na naslov gasper79@gmail.com

 


SUBVENCIONIRANJE ŠOLSKE PREHRANE

Obveščamo vas o spremenjenem postopku subvencioniranja šolske prehrane.
Tukaj si preberite več, za dodatne informacije pokličite na Center za socilano delo.

 


OBVESTILO

Tukaj si preberite kako ravnati v primeru okužbe z glistami.

 


BRALNI KLUB

GRIPE, Maria:
HROŠČ LETI V SOMRAKU


Ljubljana: MK, 1988. /raziskovanje, zgodovina, detektivka

VABLJENI
V petek, 3. 10. 2014 ob 7.45 v knjižnici.
Nives Butara-Kovač in Mojca Jerala-Bedenk

 

 

TOREK , 23. 9. 2014
ŠOLSKI KROS - 6. – 9. RAZREDI

Okolica šole (v primeru slabega vremena prestavljeno za nedoločen čas).
Obvezna športna oprema in kartončki z imenom, priimkom, letnico rojstva in razredom.

10.30 - 9.R - DEČKI
10.45 - 8.R - DEČKI
11.00 - 9.R - DEKLICE
11.15 - 8.R - DEKLICE
11.30 - 7.R - DEČKI
11.45 - 7.R - DEKLICE
12.00 - 6.R - DEČKI
12.15 - 6.R - DEKLICE


SREDA, 24. 9. 2014
PREVENTIVNI DAN ZA 4. RAZREDE

Učenci se bodo udeležili brezplačne pedagoške delavnice »Ju3 na cesti«, ki bo potekala v šoli.
8.30 - 9.15 pogovor o preventivi (vrste preventive, vloga preventive, načini preventive…)-vodijo razredniki, sledi malica, nato pa dejavnosti društva Varna pot po sledečem programu:

9.35 – 11.10 Delavnice - delo po skupinah (4 skupine)
11.10 – 11.25 Odmor
11.25 – 12.55 Delavnice – delo po skupinah (4 skupine)

Sledi kosilo in ostale dejavnosti po običajnem urniku.
Razredniki poskrbijo za predhodno razdelitev učencev v 4 skupine.
Delavnice potekajo v učilnicah:
1.skupina: učilnica št. 8
2.skupina: učilnica št. 11
3.skupina: učilnica št. 12
4.skupina: učilnica št. KNJIŽNICA


SREDA, 24. 9. 2014
KULTURNI DAN - 9. RAZREDI

Ogled predstave “Moj ata socialistični kulak” v Šentjakobskem gledališču.
Prihod v šolo ob 13:30, nato kosilo v jedilnici.
Odhod izpred šole je ob 13.50 uri na avtobusno postajo pri trgovini, kjer čaka ob 14.00 avtobus.
Predstava se začne ob 15.00 uri in traja do 17.15. Prevoz nazaj ob 17.30.
Prihod nazaj okrog 18.00 ure.
Vstopnina in prevoz bosta obračunana na položnici.
Spremstvo: Anita Dernovšek, Mojca Jerala Bedenk, Mojca Mikeln, Janja Strojin


ČETRTEK, 25. 9.
ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

Šolsko tekmovanje se bo pričelo ob 13:00.
Razpored učilnic bo objavljen naknadno.
Na razredni stopnji se zainteresirani učenci na tekmovanje lahko prijavijo do ponedeljka pri razrednikih.


PETEK, 26. 9. 2014
PREVENTIVNI DAN ZA 9. RAZREDE

Učenci se bodo udeležili brezplačne pedagoške delavnice »5 krat stop je cool«, ki bo potekala v šoli.
8.30 - 9.15 pogovor o preventivi (vrste preventive, vloga preventive, načini preventive…)-vodijo učitelji, ki to uro poučujejo v razredu, sledi malica, nato pa dejavnosti društva Varna pot po sledečem programu:
09.35 do 11.30 Pričetek delavnic – delo po skupinah (4 skupine)
11.30 do 11.45 Odmor – zbor v večjem prostoru
11.45 do 12.20 Ogled filma in predavanje strokovnjaka
12.20 do 12.45 Predstavitev zgodbe žrtve prometne nesreče
12.45 do 12.55 Evalvacija (anketni vprašalnik)

Sledi kosilo in ostale dejavnosti po običajnem urniku.
Razredniki poskrbijo za predhodno razdelitev učencev v 4 skupine.
Delavnice potekajo v učilnicah:
1.skupina: učilnica št. 18
2.skupina: učilnica št. 21
3.skupina: učilnica št. 17
4.skupina: KNJIŽNICA

Ta dan so nekateri učitelji izjemoma v drugih učilnicah:
Jasna Babič:1.šol.ura-uč.29, 2.šol.ura-uč.23
Nino Raffanelli:1.šol.ura-uč.16, 4.šol.ura-uč.19, 5.šol.ura-uč.23
Mojca Colnar: 1.šol.ura-uč.14, 2.šol.ura-uč.31, 4.šol.ura-uč.31


PETEK, 26. 9. 2014
ŠPORTNI DAN - 2. RAZREDI

Planinski pohod na Šmarno goro.
Prihod v šolo do 8:30, nato malica v učilnici.
Odhod izpred šole ob 9:15. Prihod nazaj ob 12:00.
Po prihodu v šoli imajo kosilo in nato dejavnosti po urniku.
Spremstvo: Zlatan Paočić – vodja, Katja Majce Kocelj, Miha Nemanič, Nataša Visintin, Monika Medvešček, Bojan Brodnik
Otroci naj se primerno oblečejo in obujejo. S seboj naj imajo dovolj osvežilne pijače.


PETEK, 26. 9. 2014
ŠPORTNI DAN - 3. RAZREDI

Planinski pohod na Šmarno goro.
Prihod v šolo do 8:00, nato malica v učilnici.
Odhod izpred šole ob 8:45. Prihod nazaj ob 12:15.
Po prihodu v šoli imajo kosilo in nato dejavnosti po urniku.
Spremstvo: Beti Dobrun – vodja, Katarina Grom, Aleksandra Klančar, Petra Štilec, Anka Mlinarič
Otroci naj se primerno oblečejo in obujejo. S seboj naj imajo dovolj osvežilne pijače.


PETEK, 26. 9. 2014
KEMIJSKA DELAVNICA CVETKA EPRUVETKA

Delavnice se bodo udeležili nadarjeni učenci 7. razredov.
Dejavnost bo potekala od 10:00 do 11:30 na Visoki šoli za storitve v Ljubljani.
Odgod iz šole ob 8:00, nato z mestnim avtobusom do Viča. Učenci rabijo Urbano. Malica pred odhodom v jedilnici šole.
Prihod nazaj okrog 12:30.
Spremlja Helena Videnič Sterle.