NADSTANDARDNE DEJAVNOSTI

Učenje tujih jezikov in računalništva

Pouk izbranih tečajev poteka po urniku, dogovorjenem v mesecu septembru. Tečaje plačajo starši.

2. - 6. razred

NEMŠČINA

Poučuje: Nina Čeh

5,50 € / uro

4. - 6. razred

ŠPANŠČINA

Poučuje: Lenka Bukovac

5,50 € / uro

RAČUNALNIŠTVO

Poučuje: Gašper Sitar (1.r.)

Špela Zorman (2.-9.r.)

6,00 € / uro

Učenje instrumentov

Na šoli so nastale glasbene skupine, v katere so vključeni učenci od 1. do 9. razreda. Svoje znanje inštrumentov bodo združili in v letošnjem šolskem letu pripravili več glasbenih koncertov. V naslednjem šolskem letu bomo pripravili festival glasbenih skupin, kjer bodo sodelovali tudi učenci ostalih osnovnih šol.

Vodja: Tomaž Urgl

KITARA

Poučujeta: Tomaž Urgl in Jan Prosen

KLAVIR

Poučuje: Rebeka Bogataj

BOBNI

Poučujeta: Jaka Lipar in Aleksandra Klančar

SOLO PETJE

Poučuje: Tanja Srednik

NAUK O GLASBI

Poučuje: Blaž Andrejka

Po dogovoru z izvajalcem

Ekskurzije

V okviru zgodovinskega krožka že vrsto let obiskujemo različne muzeje, galerije, gradove, arhive, doživljamo utrip in kulturo različnih mest, krajev v Sloveniji in Evropi.

Šolsko leto vedno zaključimo z zgodovinsko ekskurzijo v različne evropske prestolnice. Vključeni so učenci od 6. do 9. razreda in se prijavijo prostovoljno.

Prvo ekskurzijo smo izpeljali pred 14 leti in učence peljali v Rim. Mnogi kraji v Italiji so najpogostejša smer naših ekskurzij, obiskali pa smo tudi mesta Dunaj, Praga, Munchen, Berlin, Barcelona.

Tudi v tem šolskem letu načrtujemo enodnevne in večdnevne ekskurzije in obiske kulturnih prireditev in ustanov.

Vodja: Barbara Purkat