OBVESTILA IN NASVETI ZA STARŠE

Spoštovani starši,

zaradi razmer, v katerih se je znašla Slovenija, se soočamo s številnimi izzivi, ki jih uspešno rešujemo s skupnimi močmi.

V teh okoliščinah svojo pozornost in naklonjenost še posebej namenjamo ljudem, ki potrebujejo konkretno pomoč, ali samo »oddaljen« socialni stik. Morda sosedov otrok za učenje doma potrebuje kakšno gradivo, pa mu je trenutno nedostopno. Morda starši potrebujejo kakšen namig za igro, nasvet za zmanjševanje otrokove tesnobe, ali svoje lastne. Morda iz najrazličnejših razlogov ne morejo v trgovino.

Če ste se sami znašli v taki, ali podobni stiski oz. takšno situacijo prepoznate v drugi družini, to sporočite svetovalni službi na siard.magda@osbrod.si, strohsack.maja@osbrod.si ali vincek.marija@osbrod.si.

Vsi, ki ste pripravljeni kakorkoli pomagati, razen z osebnimi stiki, svojo pripravljenost sporočite na: nevenka.lamut@guest.arnes.si (ravnateljica)

Hvaležni vam bomo za vaš odziv!

Ravnateljica:

Nevenka Lamut

ODGOVORNOST – KAJ LAHKO PREDAM MOJIM OTROKOM IN UČENCEM?

INTERVJU Z DIREKTORJEM FAKULTETE SIGMUNDA FREUDA V LJUBLJANI

V POMOČ V ČASU KORONAVIRUSA

KAM PO POMOČ V ČASU RAZSAJANJA KORONAVIRUSA

KDO SO MORNARJI NA KROVU, IZVEMO ŠELE PO VIHARJU

MITI IN RESNICE O KORONAVIRUSU

STROKOVNJAKI S PODROČJA DUŠEVNEGA ZDRAVJA PONUJAJO BREZPLAČNE RAZBREMENILNE POGOVORE

POGOSTA VPRAŠANJA IN ODGOVORI

KAKO POMAGATI SVOJCEM IN PRIJATELJEM V ČASU EPIDEMIJE KORONAVIRUSA?

BREZPLAČNA PSIHOSOCIALNA PODPORA IN POMOČ

KAKO OBVLADOVATI STRES, ZMANJŠATI OBČUTKE STRAHU?

KAKO SE POGOVARJAT Z OTROKI O KORONAVIRUSU?