OBVESTILO O ZAPRTJU ŠOLE

Spoštovani starši,

Od 16. marca 2020 do preklica bo šola zaprta, pri čemer bomo organizirali pouk na daljavo. V nadaljevanju podajamo strnjena navodila:

POUK:

• Učitelji bodo na različne načine usmerjali delo učencev, komunikacija bo potekala preko e-pošte, e-učilnic in Lopolisa.
  • Pri mlajših učencih preko e-naslovov staršev, starejši učenci bodo prejemali obvestila preko šolske spletne strani ali neposredno na svoje naslove. Pozivamo starše, da razrednikom sporočite svoj e-naslov, v kolikor do sedaj tega niste storili.
  • Starše prosimo, da nadzirate otrokovo izpolnjevanje dnevnih nalog.
  • Kar bodo učenci opravili v dneh pouka na daljavo, bo podlaga za kasnejše ocenjevanje znanja.
  • Starše ob tem pozivamo, da otrokom omogočite dnevno branje e-sporočil in morebitno korespondenco z učitelji.
  • Če doma nimate možnosti, da bi se otrok učil z navodili preko informacijsko-komunikacijske tehnologije, naj to učenec sporoči svojemu razredniku, da mu bomo omogočili prirejeno različico pouka na daljavo.
  • Ure, ki jih bodo učenci opravili doma, se bodo štele kot ure pouka.

OBVEŠČANJE:

• O vseh spremembah boste sproti obveščeni z obvestili na šolski spletni strani, preko Lopolisa ali preko vaših predstavnikov v Svetu staršev.
  • Vsa obvestila in druge pomembne informacije prosimo pošiljajte na elektronski naslov tajništva in ravnateljice.
  • Vprašanja, ki se tičejo pouka na daljavo in podobno, prosimo naslavljajte neposredno na učitelja ali razrednika. Vsi e-naslovi zaposlenih so na šolski spletni strani.

Še naprej vas prosimo, da nas obveščate, če se je v vaši družini kdo okužil z navedenim virusom, predvsem pa vas pozivamo, da sledite vsem preventivnim navodilom.

Nevenka Lamut, ravnateljica