POČITNICE Z VARNIM INTERNETOM

Malo drugačna raziskovanja spleta in računalništva za mlajše in starejše osnovnošolce!

Poletje že trka na vrata! Že veste kje in kako bodo vaši otroci preživeli ta najlepši čas v letu? Če še ne – mi imamo odlično idejo! Pripeljite jih na najbolj zabavne in poučne počitnice tega poletja!

Z znanstvenimi projekti, ki se navezujejo na tehniko, tehnologijo, umetnost in programiranje bodo udeleženci na poletnih doživetjih spoznali, kako lahko novodobna tehnologija oživi. Z uporabo različnih učnih metod in pripomočkov – Turing tumble, Micro:Bit, SamLabs, meetEdison, bodo udeleženci gradili razumevanje novodobne tehnologije in skozi poletno doživetje razvijali digitalne spretnosti za boljše upravljanje lastne spletne pojavnosti in varnosti!

V programu bodo poleg digitalnih veščin razvijali tudi svoje sposobnosti kritičnega mišljenja, računanja, logike, organizacije, prilagajanja in družbenega življenja, tako v učilnici kot tudi na svežem zraku brez uporabe sodobne tehnologije, saj jih želimo spodbuditi k ustvarjalnemu in kakovostnemu preživljanju časa ob različnih telesnih in miselnih aktivnostih.

VEČ O DOŽIVETJIH SI PREBERITE TUKAJ

Naj tudi vaši otroci preživijo počitniški čas v naši družbi in postanejo odgovorni ustvarjalci digitalne prihodnosti