Povečati enakost med učenci in socialno vključenost, pomoč po epidemiji in medgeneracijsko sodelovanje

Jan 19, 2024

JUNIJ 2023

PRIREDITEV OB ZAKLJUČKU ŠOLSKEGA LETA

Na vsakoletni zaključni prireditvi so sodelovali učenci vključeni v dejavnost »Glasbena tortica«. Sodelovalo je 23 učencev, od tega 3 učenci s posebnimi potrebami in en nadarjen. Večina sodelujočih učencev, ki so združeni v dejavnost Glasbene tortice so učenci z manj priložnostmi.

Vida Vincek

Marija Vincek

DECEMBER 2023

LITERARNI VEČER: PIJA LUCIJA KRALJ: BASIST NIKOLI NE DOBI BEJBE

Literarni večer z glasbeno spremljavo sva pripravili z 21 učenci od prvega do devetega razreda. Med sodelujočimi učenci so bili trije nadarjeni učenci in štirje učenci s posebnimi potrebami. Večina sodelujočih učencev, ki so združeni v dejavnost Glasbene tortice so učenci z manj priložnostmi.

Vida Vincek

Marija Vincek

06 May, 2024
Nacionalno preverjanje znanja za 6. in 9. razrede se prične ob 8.30. Pisanju sta namenjeni prvi dve šolski uri. Torek, 7. 5. SLOVENSKI JEZIK Četrtek, 9. 5. MATEMATIKA Ponedeljek, 13. 5. ANGLEŠKI JEZIK - 6. razredi FIZIKA - 9. razredi
05 May, 2024
Vabilo na otroške delavnice.