POWERPOINT

Powepoint

Festival filmskih animacij v okolju MS PowerPoint

Na šoli bomo že šestnajsto leto zapored organizirali festival animiranih filmov v okolju MS PowerPoint. Festival bo potekal meseca aprila 2019. K udeležbi bomo povabili slovenske in tudi tuje šole. Učenci bodo izdelali filmsko podlago, scenarij v urejevalniku besedil MS Word in pripravili PowerPoint predstavitev. Učenci pri izdelavi svojih izdelkov uporabljajo znanja različnih področij, kar jim pomaga pri izgradnji celostne podobe. Znanja, ki jih pridobijo imajo trajno vrednost, saj so na izdelek čustveno navezani ter jim pomeni konkreten cilj, h kateremu težijo. Učenci bodo tekmovali v treh starostnih kategorijah. Projekt se bo zaključil s filmsko predstavitvijo, razglasitvijo rezultatov, podelitvijo diplom in nagrad.

Vodje projekta: Maja Marko, Tomaž Murn, Urban Kržan, Gašper Sitar.

Razpis 2018/2019

Prijavnica 2018/2019 – državno tekmovanje