REGIJSKO TEKMOVANJE FLL IN UVRSTITEV V FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA

Sep 19, 2023

V nedeljo, 23. 1. 2023, so se učenci, ki sodelujejo v mednarodnem projektu First lego league, na regijskem tekmovanju v Šentjerneju uvrstili v finale državnega prvenstva, ki bo 18. 3. 2023 v Ljubljani.

Predstavili so projektno nalogo z naslovom Šola kot povezovalni člen za energetsko sodelovanje, zagovarjali vrednote FLL-ja, ki so jih razvijali, pred komisijo opravili tehnični intervju, s tekmo robotov pa osvojili odlično prvo mesto.

V skupini sodelujejo: Taras Vuk, Jure Vrbnjak, Jakob Rojs iz 8. b, Aleksander Šarc iz 7. b, Nadja Vrbnjak, Lara Terdič in Nai Merhar iz 6. a.

Mentorica: Mirjam Sedmak

23 Apr, 2024
Z Erasmus+ projektom spoznavamo nove prijatelje, kulture, krepimo medgeneracijsko in mednarodno sodelovanje, sprejemanje različnih pogledov na svet in socialno vključenost vseh otrok. V tem tednu gostimo osnovno šolo Đuro Pilar iz Slavonskega Broda.