ŠOLSKI KNJIŽNI ANTIKVARIAT

Z veseljem vas obveščamo, da je z delovanjem začel šolski knjižni antikvariat. V njem so knjige in revije, ki so jih šoli podarili učitelji, učenci, znanci, prijatelji, mi pa jih podarjamo naprej. Pokukajte na police antikvariata in kaj od  ponujenega odnesite domov ali berite in listajte kar v tem novem, prijetnem bralnem kotičku.

Za idejo antikvariata se lepo zahvaljujemo Barbari Purkat, za odlično izvedbo pa Iris Kosmatin, Alenki Mavri in učencem, ki so pri delu pomagali. Hvala tudi ravnateljici, ki je izvedbo odobrila.

Upam, da boste tako učenci kot učitelji in starši v novem bralnem kotičku uživali. Da knjig ne bo prehitro zmanjkalo, bomo veseli, če tiste, ki jih doma  ne potrebujete več, prinesete v šolsko knjižnico.

Med podarjenimi knjigami bomo nekatere obdržali v šolski knjižnici, večina pa bo na razpolago v antikvariatu, ki bo deloval najmanj do konca šolskega leta.

Vabljeni torej na skodelico branja!