ŠOLSKI SKLAD

Šolski sklad je ustanovljen z namenom zbiranja materialnih in finančnih sredstev za izboljšanje delovnih pogojev šole, za boljše kreativno delovanje učencev in učiteljev ter nudenjem pomoči nadarjenim in socialno šibkim otrokom, da se tudi ti lahko udeležujejo različnih dejavnosti in projektov, ki se jih sicer zaradi slabših finančnih razmer ne bi mogli.

Sklad je prepoznaven po naslednjih dejavnostih, ki so postale že tradicionalne:

• Sejem rabljene zimske športne opreme
  • Sejem rabljene pomladne športne opreme
  • Božični koncert in sejem
  • Koncert Male šole Rock’n Rolla
  • Festival na gaju
  • Pomladni koncert
Šolski sklad

Pridobljena sredstva Šolskega sklada se uporabijo izključno na osnovi Sklepa Upravnega odbora šolskega sklada, in sicer le za namen, za katerega so bila zbrana. Starši se lahko obrnete na Sklad s prošnjo za subvencijo oz. finančno pomoč za otroka, tako da prošnjo z obrazložitvijo naslovite na šolo s pripisom – ZA ŠOLSKI SKLAD. Na seji Upravnega odbora bodo člani, ki se sestanejo vsaj enkrat mesečno, odločali o prošnji. Vse vloge Sklad obravnava anonimno. V Upravnem odboru sklada so predstavniki šole in predstavniki staršev.

Veseli bomo vseh predlogov, pohval, kritik, idej, novosti… Pišite nam na solskisklad.nagaju@gmail.com

PROŠNJA ŠOLSKEMU SKLADU ZA FINANČNO POMOČ

Mesečniki šolskega sklada: