TEKMOVANJA

Tekmovanja bodo razporejena tako, da bodo potekala čez vse šolsko leto in se bodo končala maja oziroma v začetku junija.

Izvedena bodo v obliki lig ali večkratnih tekmovanj. Vsa bodo organizirana kot mestna prvenstva. Nekatera tekmovanja pa se bodo odvijala tudi na državni ravni.

Vsebino in terminski plan tekmovanj vsako leto razpiše Mestna uprava Ljubljana, Oddelek za šport, Staničeva ulica 41, 1000 Ljubljana (internetna povezava www.ljubljana.si) s strokovnim sodelavcem Rafaelom Plutom, ki nas sproti obvešča o tekočih tekmovanjih.

(SDI – starejši dečki, SDE – starejše deklice, MDI – mlajši dečki, MDE – mlajše deklice, NMDI – najmlajši dečki, NMDE – najmlajše deklice)

košarka:
SDI – OKTOBER 2019
SDE – NOVEMBER 2019
MDI – JANUAR 2020
NMDI – MAJ 2020

nogomet:
SDI – SEPTEMBER 2019
MDI – MAJ 2020

odbojka:
SDE – NOVEMBER 2019
MDE – FEBRUAR 2020