URADNE URE IN KONTAKTI

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Osnovna šola Vižmarje Brod
Na gaju 2
1000 Ljubljana

 

Šola je odprta med 6:30 in 16:30. Uradne ure v upravi so od 7:00 do 15:00.

Telefoni:

  • tajništvo 583 92 00, 031 617 747
  • računovodstvo 583 92 04
  • zbornica 583 92 07
  • ravnateljica 583 92 01
  • pomočnica ravnateljice 583 92 11
  • svetovalna služba 583 92 03, 583 92 09
  • knjižnica 583 92 05
  • organizator prehrane 583 92 02
  • podaljšano bivanje 031 516 484

Elektronski naslovi

  • tajnistvo-osljbr2@guest.arnes.si
  • računovodstvo: odjava.osbrod@gmail.com
  • ravnateljica: nevenka.lamut@guest.arnes.si
  • odjava prehrane: odjava.osbrod@gmail.com

 

Telefaks: 512 11 98

 

 

Elektronski naslovi zaposlenih:

 

Andrejka Blaž andrejka.blaz@osbrod.si
Babič Jasna babic.jasna@osbrod.si
Bažec Janja bazec.janja@osbrod.si
Bizjak Andreja bizjak.andreja@osbrod.si
Božičnik Petra bozicnik.petra@osbrod.si
Breznik Karmen breznik.karmen@osbrod.si
Bučer Barbara bucer.barbara@osbrod.si
Bukovac Lenka bukovac.lenka@osbrod.si
Butara Kovač Nives butara.kovac.nives@osbrod.si
Colnar Glamočak Mojca colnar.glamocak.mojca@osbrod.si
Čeh Nina ceh.nina@osbrod.si
Čepon Luka cepon.luka@osbrod.si
Dernovšek Anita dernovsek.anita@osbrod.si
Grenc Breda grenc.breda@osbrod.si
Grom Katarina grom.katarina@osbrod.si
Horvat Karmen horvat.karmen@osbrod.si
Jakše Nataša jakse.natasa@osbrod.si
Janša Andreja jansa.andreja@osbrod.si
Jerala Bedenk Mojca jerala.bedenk.mojca@osbrod.si
Klančar Aleksandra klancar.aleksandra@osbrod.si
Končan Maruša koncan.marusa@osbrod.si
Kosmatin Iris kosmatin.iris@osbrod.si
Kržan Urban krzan.urban@osbrod.si
Lipar Jaka lipar.jaka@osbrod.si
Macura Kunej Laura macura.kunej.laura@osbrod.si
Majce Kocelj Katja majce.kocelj.katja@osbrod.si
Marko Maja marko.maja@osbrod.si
Mavri Alenka mavri.alenka@osbrod.si
Mavrič Janja mavric.janja@osbrod.si
Mikeln Mojca mikeln.mojca@osbrod.si
Mlinar Klara mlinar.klara@osbrod.si
Murn Tomaž murn.tomaz@osbrod.si
Paočić Zlatan paocic.zlatan@osbrod.si
Pavlin Nina pavlin.nina@osbrod.si
Pliberšek Barbara plibersek.barbara@osbrod.si
Premk Petra premk.petra@osbrod.si
Primc Darja primc.darja@osbrod.si
Prosen Jan prosen.jan@osbrod.si
Purkat Barbara purkat.barbara@osbrod.si
Raffanelli Giovanino raffanelli.giovanino@osbrod.si
Sedmak Mirjam sedmak.mirjam@osbrod.si
Siard Magda siard.magda@osbrod.si
Sila Aleš sila.ales@osbrod.si
Sitar Gašper sitar.gasper@osbrod.si
Smolnikar Bojan smolnikar.bojan@osbrod.si
Stojilković Borut stojilkovic.borut@osbrod.si
Strohsack Maja strohsack.maja@osbrod.si
Šega Sonja sega.sonja@osbrod.si
Šesek Lili sesek.lili@osbrod.si
Šivak Maja sivak.maja@osbrod.si
Škarja Stane skarja.stane@osbrod.si
Škofic Petra skofic.petra@osbrod.si
Trajković Haziri Ota trajkovic.haziri.ota@osbrod.si
Tratar Jakob tratar.jakob@osbrod.si
Tvrtković Mirza tvrtkovic.mirza@osbrod.si
Uhan Tatjana uhan.tatjana@osbrod.si
Ujčič Monika ujcic.monika@osbrod.si
Urgl Tomaž urgl.tomaz@osbrod.si
Videnič Sterle Helena videnic.sterle.helena@osbrod.si
Vincek Marija vincek.marija@osbrod.si
Visintin Nataša visintin.natasa@osbrod.si
Žalec Adlešič Darja zalec.adlesic.darja@osbrod.si
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.