ZAGOTAVLJANJE TOPLEGA OBROKA

MIZŠ je 4. 11. 2020 šole seznanilo z navodili, kako organizirati zagotavljanje toplega obroka za učence, ki ga potrebujejo. Po navodilih organizacijo prevzamejo lokalne skupnosti.

Na spodnji povezavi si lahko preberete več o tem.

Kriterij za upravičenost do brezplačnega toplega obroka je upravičenost do brezplačnega obroka po podatkih v CEUVIZ.
Učenci se na topli obrok prijavijo preko šole, ki jo obiskujejo.
S prijavo učenci oziroma njihovi starši privolijo, da MOL in šole podatke uporabijo za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka.
Učenci oziroma njihovi starši topli obrok prevzamejo na šoli.

Za organizacijo priprave obrokov potrebujemo vašo prijavo, zato vas prosimo, da spodnji obrazec izpolnite in ga izpolnjenega vrnite
 do petka, 6.11.2020 do 23.ure na odjava.osbrod@gmail.com

Če je v družini več otrok, prosimo, da za vsakega otroka obrazec izpolnite posebej.

Priimek učenca:
Oddelek, ki ga obiskuje:
Naslov bivanja učenca:
Telefonska številka starša:
Ali želite šoli v zvezi s prevzemom toplega obroka še kaj sporočiti?

S prijavo svojega otroka na prevzem toplega obroka v šoli privolim, da MOL in šole v tem obrazcu navedene podatke uporabijo za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka. Prijava velja za ves čas zaprtja šole.

Ljubljana, 6. 11. 2020

Nevenka Lamut, ravnateljica