ZAPOSLENI

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Strokovni delavci Predmet Oddelek Razrednik
1.         ANDREJKA Blaž GUM, klavir 4.a,b,c  
2.         BABIČ Jasna OPB, LUM, LS 1, 2, 3 6.r–9.r  
3.         BAŽEC Janja ANJ 5.b, 6a,b, 7.a, 8.r, 9.r  
4.         BOŽIČNIK Petra vzgojiteljica 1.a  
5.         BIZJAK Andreja vzgojiteljica OPB  
6.         BREZNIK Karmen OPB    
7.         BUČER Barbara OPB, ind. pouk    
8.         BUKOVAC Lenka FRA, ŠPA 3.r-9.r  
9.         BUTARA KOVAČ Nives knjižničarka    
10.      COLNAR GLAMOČAK Mojca BIO, NAR 6.a,b, 7.b,c, 8.b,c, 9.r  
11.      ČEH Nina NEJ 2.r–9.r  
12.      ČEPON Luka RP 3.b 3.b
13.      DERNOVŠEK Anita SLJ 7.a,b,8.r–9.r 9.b
14.      DOLENC Karmen ANJ 1.-5.r  
15.      FIRBAS Mojca MAT 6.a,b,8.r,9.r 6.a
16.      GRENC Breda SLJ, ind.pouk, OPB    
17.      GELJIĆ Dario spremljvalec    
18.      HAFNAR Anja spremljevalka,

laborantka

   
19.      HORVAT Karmen RP, OPB 5.a 5.a
20.      HVASTIJA Alja specialna pedagoginja    
21.      JANŠA Andreja GEO, DKE 6.r–9.r 8.b
22.      JAKŠE Nataša SLJ 4.–5.r, 6.c, 7.c 7.c
23.      JERALA BEDENK Mojca ANJ, SLJ 6.c, 8.r, 9.r  
24.             
25.      KLANČAR Aleksandra RP 3.a 3.a
26.      KOSMATIN Iris OPB, LUM OPB, LUM 6.c  
27.      KRŽAN Urban MAT, FIZ 6.c,7.b, 8.r-9.r 7.b
28.      LAMUT Nevenka ravnateljica    
29.      LESAR Gašper ind. pouk    
30.      LIPAR Jaka FIZ, TIT, bobni 1.r-9.r 8.c
31. MACURA Laura ŠPO, odbojka 2.a, 4.a, 5.a,b,

6.- 9.r

 
32.      MAJCE KOCELJ Katja RP 3.c 3.c
33.      MAVRIČ Jana OPB, LUM    
34.      MIKELN Mojca JV, OPB    
35.      MLINAR Klara RP 2.b 2.b
36.      MURN Tomaž TIT, računalniška omrežja, les 6.r–8.r  
37.      PAOČIĆ Zlatan Gibanje in zdravje za dobro telesno in duševno počutje, ŠPO  7.r, 9.r  
38.      PLIBERŠEK Barbara OPB    
39.      PREMK Petra RP 4.a  
40.      PRIMC Darja OPB    
41.      PURKAT Barbara ZGO, Jaz in drugi 6.r–9.r 8.a
42.      RAFFANELLI Giovannino GUM, pevski zbor 5.r–9.r 9.c
43.      RAMDEDOVIČ Melisa (nadomeščanje Karmen Breznik) OPB, učenje tujcev, individualni pouk    
44.      SEDMAK Mirjam RP 4.a 4.a
45.      SIARD Magda svetovalno delo,

individualni pouk, DKE

7.b,8.a,c  
46.      SILA Aleš ŠPO, NIZ 4.-6.r. 2.r,3.r,6.r–9.r  
47.      SITAR Gašper RAČ, ŠHS, ŠOO, Logika 1.r–9.r  
48.      SMOLNIKAR Bojan ŠPO, ŠZZ, nogomet, odbojka 3.c, 4.b,c, 6.r–9.r  
49.      SREBRNIČ Peter

(nadomeščanje Barbare Bučer)

OPB, ind pouk    
50.      STROHSACK Maja svetovalno delo, individualni pouk    
51.      ŠEGA Sonja ANJ, ITJ 7.b,c, 8.r, 9.r  
52.      ŠESEK Lili RP 2.a 2.a
53.      ŠIVAK Maja MAT 7.a,c, 8.r, 9.r 8.a
54.      ŠKARJA Stane SLJ, FZO – Etično raziskovanje 8.r, 9.r  
55.      ŠKOFIC VALJAVEC  Petra KEM, KEŽ, BIO, FIZ, NAR 7.a,8.r, 9.r 7.a
56.      TRAJKOVIČ HAZIRI Ota RP 1.a 1.a
57.      TVRTKOVIĆ Mirza OPB, ŠPO  6.r–9.r 7.c
58.      UHAN Tatjana RP 5.c 5.c
59.      URGL Tomaž vzgojitelj, kitara 1.b  
60.      VIDENIČ STERLE Helena SPH, NAR,  GOS, 6.r–9.r  
61.      VINCEK Marija pomočnica ravnateljice, individualni pouk,

svetovalno delo

   
62.      VISINTIN Nataša RP 4.b 4.b
63.      ZAGOREC Adam OPB, spremljevalec    
64.      ZORMAN Špela TIT, RAČ, NIZ, UBE, MME 2.r-9.r  
65.      ŽALEC ADLEŠIČ Darja RP 1.b 1.b

 

ime in priimek delo, ki ga opravlja delovni čas
Nevenka Lamut ravnateljica 7:00 – 15:00
Marija Vincek pomočnica ravnateljice 7:00 – 15:00
Magda Siard svetovalna delavka 7:00 – 15:00
Maja Strohsack pedagoginja 7:00 – 15:00
Nives Butara Kovač knjižničarka 7:30 – 15:30
Darijo Geljić spremljevalec 7.00 – 15.00
Gašper Sitar računalnikar 7:30 – 15:30
Helena Videnič Sterle organizatorka prehrane 7:30 – 15:30
Anja Hafner laborant, spremljevalka 7:00 – 15:00
ime in priimek delo, ki ga opravlja delovni čas
Milena Atelj tajnica 7:00 – 15:00
Irena Turk računovodkinja 7:00 – 15:00
Lovro Ulaga vodja kuhinje 7:00 – 15:00
Tomaž Strnad kuhar 7:00 – 15:00
Bernarda Ogrizek pomočnica v kuhinji 7:30 – 15:30
Maja Osolnik slaščičarka, dietna kuharica 7:00 – 15.00
Špela Mertelj čistilka – pomivalka 8:00 – 16.00
Azra Džinić čistilka 7:00 – 15:00
Ivo Boždar hišnik 7:00 – 15:00
Jože Kovač čistilec, hišnik 13:30 – 21:30
Majda Jamnik čistilka 13:30 – 21:30
Marko Novinec čistilec 13:30 – 21:30
Zerina Miljković čistilka 13:30 – 21:30
Nada Serafimova čistilka 13:30 – 21:30
ime in priimek delo, ki ga opravlja  delovni čas
Sašo Dvornik receptor, spremljevalec 7:30 – 15:30
Nenad Šelver receptor 14:00 – 22:00
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
<
DOSTOPNOST
sl_SISlovenščina
en_USEnglish sl_SISlovenščina