ZAPOSLENI

Strokovni delavci Predmet Oddelek Razrednik
BABIČ Jasna LUM, LS 1, 2, 3 6.r–9.r
BIZJAK Andreja vzgojiteljica 1.a
BOŽIČNIK Petra vzgojiteljica 1.b
BREZNIK Karmen RP 3.a 3.a
BUČER Barbara OPB 1.a
BUKOVAC Lenka FRA, ŠPA 2.r-9.r
BUTARA KOVAČ Nives knjižničarka
COLNAR GLAMOČAK Mojca BIO, NAR 6.r, 7.r, 9.r
ČEH Nina NEJ 2.r–9.r
ČEPON Luka RP 4.a 4.a
DERNOVŠEK Anita SLJ 7.r–9.r 7.b
DOBRUN Elizabeta zdrav življenjski slog, ŠPO 1.r-9.r 6.a
GRENC Breda OPB, GEO  6.r, OPB 4/2
GROM Katarina RP 2.a 2.a
HORVAT Karmen RP, OPB 5.c 5.c
JANŠA Andreja GEO, ZGO, DKE 7.r–9.r 9.c
JAKŠE Nataša SLJ, OPB 4.r, 5.r, 6.r, OPB3/2
JERALA BEDENK Mojca ANJ, SLJ 6.a, 8.r, 9.r
KLANČAR Aleksandra RP 2.b 2.b
KOSMATIN Iris JV
KRIŽNAR Sonja MAT 7.c, 8.r, 9.r
LAMUT Nevenka ravnateljica
LIPAR Jaka FIZ, TIT, bobni 1.r-9.r 8.c
MACURA Laura ŠPO, ples 2.r-9.r
MAJCE KOCELJ Katja RP 1.b 1.b
MARKO Maja Vodja projekta »Popestrimo šolo«
MAVRI Alenka TIT 6.r, 7.r, 8.a
MAVRIČ Jana LUM, OPB 5.a,b, OPB3/1
MIKELN Mojca MAT 7.a,b, 8.r, 9.r
MILAVEC Ajda ŠPO
MLINAR Klara RP 4.c 4.c
laborant
MURN Tomaž RAČ, MME, ROM 2.r–9.r
OPLOTNIK Maša RP 4.b 4.b
PAOČIĆ Zlatan zdrav življenjski slog, ŠPO 1.r-9.r 9.b
PLIBERŠEK Barbara OPB OPB 2/2
PRIMC Darja OPB OPB 2/1
PURKAT Barbara ZGO, FIJ 6.r–9.r 9.a
RAFFANELLI Giovannino GUM, pevski zbor 5.r–9.r 7.a
SEDMAK Mirjam RP 5.b 5.b
SIARD Magda svetovalno delo,

individualni pouk, DKE

8.r 8.b
SILA Aleš ŠPO 3.r-9..r
SITAR Gašper RAČ, ŠHK, ŠHS, MAT, Logika 1.r-9.r
SMOLNIKAR Bojan ŠPO, ŠZZ, ŠZS, izbrani šport – nogomet 3.r-9.r 7.c
STOJILKOVIČ Borut ANJ 1.r-5.r
STROHSACK Maja svetovalno delo, individualni pouk 8.a
STROJIN Janja ANJ 6.b, 7.r, 8.r, 9.r
ŠEGA Sonja ANJ 5.r, 6.c,7.a, 8.r, 9.r
ŠESEK Lili RP 3.c 3.c
ŠIVAK Maja FIZ, MAT 6.r, 8.r, 9.r
ŠKARJA Stane SLJ 6.b, 8.r, 9.r 6.b
ŠKOFIC VALJAVEC  Petra KEM, POK, BIO, FIZ 8.r, 9.r
TRAJKOVIČ HAZIRI Ota RP 1.a 1.a
TVRTKOVIĆ Mirza OPB
UHAN Tatjana RP, NIP – tehnika 5.a 5.a
URGL Tomaž kitara
VIDENIČ STERLE Helena SPH, NP,  GOS, organizatorka prehrane 6.r–9.r 6.c
VINCEK Marija pomočnica ravnateljice, VZM, individualni pouk,

svetovalno delo

VISINTIN Nataša RP 2.c 2.c
ŽALEC ADLEŠIČ Darja RP 3.b 3.b
dodatna strokovna pomoč

 

ime in priimek delo, ki ga opravlja delovni čas
Nevenka Lamut ravnateljica 7:00 – 15:00
Marija Vincek pomočnica ravnateljice 7:00 – 15:00
Magda Siard svetovalna delavka 7:00 – 15:00
Maja Strohsack pedagoginja 7:00 – 15:00
Nives Butara Kovač knjižničarka 7:30 – 15:30
Maja Marko vodja projektov 7:00 – 15:00
Gašper Sitar računalnikar 7:30 – 15:30
Helena Videnič Sterle organizatorka prehrane 7:30 – 15:30
laborant neenakomerno razporejen delovni čas
ime in priimek delo, ki ga opravlja delovni čas
Milena Atelj poslovna sekretarka 7:00 – 15:00
Irena Turk računovodkinja 7:00 – 15:00
Lovro Ulaga vodja kuhinje 7:00 – 15:00
Marjan Vesel kuhar 7:00 – 15:00
Bernarda Ogrizek pomočnica v kuhinji 7:30 – 15:30
Maja Osolnik slaščičarka 7:30 – 15.30
Špela Mertelj čistilka – pomivalka 8:00 – 16.00
Ivo Boždar hišnik 7:00 – 15:00
Jože Kovač čistilec, hišnik 13:30 – 21:30
Tatjana Časar čistilka 6:00 – 14:00
Majda Jamnik čistilka 13:30 – 21:30
Marko Novinec čistilec 13:30 – 21:30
Edica Velkavrh čistilka 13:30 – 21:30
Nada Serafimova čistilka 13:30 – 21:30

 

ime in priimek delo, ki ga opravlja delovni čas
Sašo Dvornik receptor, spremljevalec 7:30 – 15:30
Vlado Stanič receptor 14:00 – 22:00

 

<