Na naši šoli je 18. 3. potekalo tekmovanje v mali odbojki. Naše učenke so z odličnimi predstavami proti ekipama OŠ Šentvid in OŠ Šmartno zasluženo napredovale v naslednjo fazo tekmovanja.
Čestitke vsem igralkam za prikazano igro, trud in športno obnašanje!